Nové modely herních počítačů LYNX

Zcela nový model herního stolního počítače LYNX s modelovým označením CHALLENGER se Vám právě představuje. Model CHALLENGER je dostupný ve třech barevných variantách podsvícení anebo ve variantě bez podsvícení.

Nová řada počítačů LYNX CHALLENGER se zaměřením na vysoký výkon, skvělý design a výbornou cenu. Komponenty do tohoto počítače jsou pečlivě vybárány a plně optimalizovány pro výkon při hraní her, ale i výkon v jiných náročných aplikacích.

Ceny startují už od 12 000 Kč a tak je tento počítač velmi dostupný. Výkon je dostatčný pro každodenní použití a ve vyšších konfiguracích i velmi silný stroj pro nejnáročnější hráče.

V modelu CHALLENGER je srdce Intel Core i5 a nebo Intel Pentium. Sestavu pak doplňuje 8GB nebo 16GB RAM. Grafický výkon má na starosti nVidia GTX 1050 nebo nVidia GTX 1060 až se 3GB grafické paměti. Uložiště pro Vaše data tvoří klasický HDD s kapacitou až 2TB s možností doplnění SSD o kapacitě 120GB. Operační systém Windows 10 je standardem, ale sestavu lze  zakoupit i bez systému.

Herní počítače LYNX

Objednávat můžete i u nás na prodejně, kde Vám rádi poradíme s konfigurací.