Domácí zabezpečení s EVOLVEO

Představujeme Vám novinku v našem portfoliu značky EVOLVEO z řady Securix, které napomohou zabezpečit váš objekt. Během chvilky můžete vytvořit spolehlivý zabezpečovací systém pro dům, byt, kancelář, obchod, dílnu nebo chatu.

BEZDRÁTOVÝ DETEKTOR PIR POHYBU 
Čidlo slouží k detekci pohybu hlídaného prostoru. Snadno lze spárovat s hlavní jednotkou alarmu. Možnost nastavení citlivosti, selektivity a zpoždění. Úhel záběru je 110° horizontálně, 60° vertikálně.

MODERNÍ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉM S HD KAMEROU
Kamera s ostrým HD obrazem v reálném čase. Denní a noční vidění. Možnost spárování s detektorem pohybu a detektorem otevření dveří či oken. Signalizace pomocí sirény v kameře a odeslání emailu. Možnost odposlechu a komunikace dle reproduktoru.

DÁLKOVÝ OVLADAČ EVOLVEO 
Elegantní kovový dálkový ovladač zajištuje snadné ovládání GSM alarmu. Možnost aktivace alarmu na dálku, ale i deaktivace všech čidel a hlavní jednotky. SOS tlačítko aktivující okamžitý poplach i v deaktivovaném stavu.

BEZDRÁTOVÝ DETEKTOR OTEVŘENÍ DVEŘÍ A OKEN 
Čidlo určené k rozšíření vašeho alarm systému. Snadno se spáruje s hlavní jednotkou. Slouží k indikaci narušení objektu otevřením dveří nebo okna. Přenosová vzdálenost cca 80 metrů.

EVOLVEO SECURIX, ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉM S INTERNETOVOU KAMEROU