Nová značka odolných notebooků a tabletů Enduro

Vysoce odolný notebook Acer ENDURO

Nová řada odolných zařízení Enduro s certifikací MIL-810G a krytím až IP65 je navržena pro záchranáře, terénní pracovníky a do výroby.
Notebooky Acer Enduro

  • Kromě fyzické ochrany jsou zařízení také vybavena řadou služeb pro zabezpečení a správu, jako je sada Acer Enduro Manageability Suite (AEMS).
  • Dva notebooky se mohou pochlubit nejnovějšími procesory Intel® Core™ a dlouhou výdrží na baterii, díky čemuž nabízejí vynikající výkon a výdrž po celý pracovní den
  • Dva flexibilní tablety navržené pro práci v rukavicích jsou dodávány s celou řadou volitelného příslušenství, které jim umožňuje přizpůsobit se široké škále scénářů
  • Jeden robustní tablet určený pro práci v průmyslu a ve skladech je dodáván s vyměnitelnou baterií, která umožňuje nepřetržité používání

PRAHA, 23. června 2020 – Společnost Acer dnes představila svou novou řadu odolných notebooků a tabletů Enduro, která je speciálně navržena tak, aby poskytovala vysokou odolnost, snadnou přenositelnost a výkon, jaký profesionálové pracující v terénu vyžadují. Záchranáři a pracovníci průmyslové výroby najdou v modelu Acer Enduro N7 spolehlivého společníka pro svou práci, zatímco pořadatelé akcí a outdooroví nadšenci ocení tenký, lehký, a přitom odolný Enduro N3. Řada tabletů Enduro je také k dispozici pro scénáře použití v maloobchodě, ve skladu a ve výrobě.

Se stále modernější pracovní silou je zapotřebí rozmístit v terénu čím dál více mobilních zařízení, která musí vydržet tvrdší zacházení. Enduro, naše nová řada odolných notebooků a tabletů, byla navržena s cílem poskytnout našim zákazníkům vysokou odolnost a výkon, aby svou práci hravě zvládli,“ řekl Andrew Chuang, generální ředitel divize Rugged Computing, společnost Acer Inc.

Odolný notebook Acer Enduro N7
Acer Enduro N7 je robustní notebook konstruovaný z materiálů absorbujících nárazy, který nabízí spolehlivost, jenž potřebují pracovníci v první linii, v terénu i v průmyslové výrobě. Toto zařízení se může pochlubit certifikátem odolnosti MIL-810G a krytím IP65 , bylo zkonstruováno tak, aby odolávalo pádům i na nejtvrdší podlahu a pronikání prachu i vody. Díky této odolnosti jde o zařízení vhodné pro práci za horka i za zimy a jeho 14″ Full HD displej s jasem 700 nitů nabízí vynikající viditelnost obrazu, ať už budete uvnitř nebo venku. Pro opravdu dlouhé pracovní dny je Enduro N7 dodáván se dvěma bateriemi: jedna baterie s dlouhou 10hodinovou výdrží je vyměnitelná za provozu a druhá je vestavěná.

Kromě toho, že je schopen fyzicky přežít chaotické pracovní prostředí, je Enduro N7 vybaven technologiemi potřebnými k prosperitě na moderním pracovišti. Čtyřjádrový procesor Intel® Core™ i5 8. generace nabízí dostatek výkonu pro bezproblémové přecházení mezi několika různými aplikacemi a práci na více úlohách současně. Enduro N7 je také skvěle zabezpečený: hardwarový modul Trusted Platform Module (TPM) 2.0 kontroluje případné známky narušení během spouštění a sada Acer Enduro Manageability Suite (AEMS) slouží k ochraně zařízení, a zároveň usnadňuje nasazení služeb nebo konfigurace systému napříč mnoha zařízeními. Snímač otisku prstu poskytuje bezpečnější přihlášení prostřednictvím Windows Hello.

Odolný notebook Acer Enduro N3
Acer Enduro N3 je výkonný notebook, který našel rovnováhu mezi odolností a snadnou přenositelností, díky čemuž je ideální pro uživatele, kteří přechází mezi několika pracovišti, jako jsou architekti, projektanti, organizátoři akcí, pracovníci v zemědělství, nebo dokonce milovníci přírody, kteří chtějí nahrávat svá dobrodružství. Enduro N3 byl speciálně zkonstruován tak, aby odolal pádům i vodě – splňuje standardy MIL-STD 810G a IP53 , přičemž si zachovává tenkou a lehkou konstrukcí s tloušťkou pouhých 24,85 mm a hmotností 1,985 kg. Notebook je vybaven zesílenými rohy pro odolnost vůči pádům, tvrzeným sklem Corning Gorilla Glass, které chrání displej před vodou a unikátním voděodolným ventilátorem Aquafan™.

Tuto fyzickou ochranu doplňuje špičková ochrana před kybernetickými hrozbami, jako je vestavěný modul TPM, sada AEMS a pevný disk chráněný heslem. Tato řada nástrojů pro zabezpečení a správu zajišťuje, že bude veškerá práce, která bude během 13hodinové2 výdrže baterie vykonána, zabezpečena a toto zabezpečení nebude na úkor výkonu. Enduro N3 se může pochlubit procesorem Intel Core i7 desáté generace a 32 GB paměti DDR4 RAM, což mu poskytuje spolehlivý výkon s volitelnou dedikovanou grafikou NVIDIA® GeForce® MX230 a 512GB PCle Gen3 NVMe SSD pro ty, kteří mají mimořádně vysoké pracovní zatížení.

Acer Enduro Management Suite (AEMS)
Acer Enduro Management Suite (AEMS) je systém navržený pro zjednodušení správy velkého množství zařízení, který pomáhá udržovat stávající zařízení zabezpečené a urychluje proces rozšiřování o nová. Konzola AEMS umožňuje správci vzdáleně komunikovat se zařízeními podporujícími AEMS, a to těmito způsoby:

Programovatelná fyzická tlačítka: Tablety a notebooky s podporou AEMS jsou vybaveny fyzickými tlačítky umístěnými vedle zapínacího tlačítka, která po svém stisku spustí určenou aplikaci.

Řízení vstupů/výstupů: Schopnost vzdáleně povolit/zakázat přístup k vstupním/výstupním portům . Povoleny nebo deaktivovány mohou být také kamery a skenery čárových kódů.

Monitor zařízení: Zobrazí seznam a exportuje informace o všech spravovaných zařízeních, včetně informací o systému, hardwaru, softwaru a případných použitých opravách hotfix jednotlivých zařízení.

Vzdálená správa: Všechny potřebné aplikace, změny nastavení BIOSu nebo aktualizace systému Windows lze vyřešit vzdáleně.

Odolný tablet Acer Enduro T5
Acer Enduro T5 (ET510-51W) je odolný a robustní 10″ tablet s Windows určený pro dlouhodobou práci v extrémních prostředích. Baterii s 10hodinovou2 výdrží lze vyměnit, což umožňuje nepřetržité používání, a procesor Intel Core m3 sedmé generace mu poskytuje výkon, jaký pracovníci v logistice a výrobě potřebují. Vše završují certifikáty MIL-STD 810G a IP65 a systém AEMS. Pro rozšíření funkcionality a mobility tabletu Enduro T5 je k dispozici příslušenství, jako je dokovací stanice, rukojeti, čtyřbodové ramenní popruhy, automobilové nabíječky a držáky do auta.

Odolné tablety Acer Enduro T1
Acer Enduro T1 (ET110-31W) je flexibilní a robustní 10,1″ tablet s Windows, který lze pomocí volitelné klávesnice proměnit v 10,1″ notebook. Certifikáty MIL-STD 810G4 a krytí IP54 v kombinaci s procesorem Intel Celeron a 64 GB úložného prostoru v eMMC paměti z něj činí spolehlivou a pohodlnou volbu pro rychlou práci na cestách. Enduro T1 lze používat i s nasazenými rukavicemi.
Acer Enduro T1 (ET108-11A) je kompaktní a odolný 8″ tablet s Androidem určený speciálně pro pracovníky v maloobchodě, skladu a továrně. Toto zařízení splňující standard MIL-STD 810G a stupeň krytí IP54 je vybaveno také celou řadou volitelného příslušenství a programovatelných kláves, které mu umožňují přizpůsobit se různým jedinečným prostředím. Enduro T1 lze používat i s nasazenými rukavicemi.

Cena a dostupnost
Přesné parametry, ceny a dostupnost se může lišit v závislosti na zemi prodeje. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.