Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  Repotec

Repotec

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Skladem k odeslání
1-P USB2.0 Wireless-N Print ServerRozhraní:Paralelní.
1 023 Kč
Skladem k odeslání
Repotec Gigabit PoE Splitter 5/9/12/18V, kompatib. 802.3at/af
825 Kč
Skladem k odeslání
Repotec Gigabit Switch 24x1000BaseT, bez ventilátoru, 19", kovProvedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximální počet portů:24.
2 554 Kč
Skladem k odeslání
Repotec PCI karta, 1000Base-T, 32bit, low profile, RealtekTyp rozhraní LAN karty:PCI; Přenosová technologie LAN:Ethernet 10/100/1000.
225 Kč
Skladem k odeslání
Repotec RP-WRE300 WiFi N Range Extender + 1x 100Mbit LANTyp Wi-fi aktivního prvku:Acces Pointy, Bridge; Podporované režimy:Repeater; Komunikační pásmo:2,4 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n.
400 Kč
Skladem k odeslání
Repotec Single Gigabit PoE+ Injector, max. 30WInjektor pro napájení vzdalených zařízení standardu 802.3at a 802.3af.
763 Kč
Skladem k odeslání
Repotec Singlemode konvertor 100BaseTX-100BaseFX(SC), 15kmTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika singlemode.
674 Kč
Skladem k odeslání
Repotec Switch 16x10/100, 19", kovProvedení:Rack mounted 19"; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximální počet portů:16.
711 Kč
Skladem k odeslání
Repotec Switch 24x10/100, desktop, kovMaximální počet portů:24; Provedení:Desktop; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps.
675 Kč
Skladem k odeslání
Repotec Switch 5x10/100, desktop, kovProvedení:Desktop; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximální počet portů:5.
265 Kč
Skladem k odeslání
Repotec Switch 5x10/100, desktop, plastProvedení:Desktop; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximální počet portů:5.
206 Kč
Skladem k odeslání
Repotec Switch 8x10/100, desktop, plastProvedení:Desktop; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximální počet portů:8.
309 Kč